Za všechno nakonec bude moci chudák nebožtík exprezident Kováč!

Za všechno nakonec bude moci chudák nebožtík exprezident Kováč!

Nejprve špatné počasí, následované obviněním českých řídících letového provozu a nyní se zdá, že další na řadě je protokol Slovenského prezidenta. Chudák Kováč. Kdyby tak věděl co všechno jeho odchod na pravdu Boží způsobí…

http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaci/_zprava/opozdeny-prijezd-na-pohreb-protokol-prezidenta-kisky-se-teprve-uci-rika-mluvci-klause–1660564

Osobně celý tyjátr kolem opožděného příletu české delegace pod vedením prezidenta Zemana, za účasti exprezidenta Klause, na Kováčův pohřeb asi ne zcela chápu. Zemřel státník a pozornost české veřejnosti a médií se soustředí na spor o to, kdo zavinil pozdní přílet české delegace. Skutečně nás bulvár už zcela pohltil? Je toto opravdu problémem dneška?

Ano někdo udělal chybu. Podle mého názoru to určitě nebylo ŘLP. Chyba nejspíše bude na jednom z protokolů. Pro mě je toto ale spíše další ze série úsměvných, nebo spíše trapných příhod kolem našeho současného prezidenta. Za daleko vážnější považuji např. jeho Rhodoské rozjímání, které opět absolvoval i s exprezidentem Klausem, případně jeho prokremelské aktivity.

Ale zpět k uctění památky exprezidenta Kováče. Tato spíše politování hodná příhoda na sebe záhy ztrhla v podstatě celou pozornost a samotnou smutnou událost zcela zastínila. Přitom stačilo, když už to prasklo, aby protokol našeho prezidenta přijal odpovědnost a celá záležitost by rychle vyšuměla do ztracena. Teď je to celé jen velmi nepříjemná trapnost nad trapnost, která skutečně „vypovídá o profesionalitě“ našeho protokolárního týmu. Nebo se jen zbláznil hradní mluvka Ovčáček?
O autorovi

Další články

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top