Mobilní bankovnictví si velice rychle oblíbíte

Máte rádi své finance pod naprostou kontrolou? Jste příznivci moderních technologií? Potom pro Vás máme jeden zajímavý tip. Není to aplikace pro rodinný rozpočet, jak by si mohl, kdo myslet. Rádi bychom Vám představili mobilní bankovnictví, které se v poslední době stalo vyhledávané napříč všemi generacemi.

  • Mobilní odnož internetového bankovnictví.
  • Kompletní správa peněz neustále při sobě.
  • Možnost platby skrze mobilní telefon.

Více, než jenom finance pod kontrolou

Když se rozhodnete využívat mobilní bankovnictví, získáte kompletní přehled nad všemi svými účty. Vzhledem k tomu, že ho nabízí v podstatě všechny banky na trhu, neunikne Vám žádná správa peněz. Některé banky navíc umožňují připojit do mobilního bankovnictví účty z jiných bank. To znamená, vše v jediné aplikaci.

Kvalitní mobilní bankovnictví je spojeno se snadnou navigací, rychlostí a bezpečností. Nechybí ani to podstatné, čímž jsou realizovatelné platby. Nemusíte tedy čekat, až budete u internetového bankovnictví doma, ale sáhnete po tom mobilním kdekoliv a kdykoliv máte připojení k internetu.

Mobilní bankovnictví v otázkách a odpovědích

Abyste zjistili, co všechno můžete s mobilním bankovnictvím získat, odpovíme Vám na několik zásadních otázek týkajících se této tematiky. V nich najdete vše podstatné.

Jaké platby jsou umožněny?

V podstatě všechny, které byste realizovaly přes internetové bankovnictví. Zde navíc oceníte také placení s pomocí QR kódu.

Jak je zajištěna bezpečnost mobilního bankovnictví?

Minimálně přihlášením prostřednictvím otisku prstu nebo snímání obličeje.

Lze realizovat SEPA platby do zahraničí?

Ano, i tento způsob platby je skrze mobilní telefon možný. Stejně tak Vám telefon s podporou NFC poslouží jako platební karta.

Jaké jiné služby je možné využít?

Přes mobilní bankovnictví lze žádat o půjčky nebo sjednávat přidružené služby konkrétního bankovního domu, včetně cestovního pojištění k platebním kartám.

Co dalšího nabízí banka v mobilu?

Je to například skrytí zůstatkové částky před zraky lidí kolem Vás, populární služba Zaplať mi, sdílení QR kódu, přehled akčních nabídek a notifikace týkající se pohybů na účtech.