Věděli jste, že hlavním architektem bruselské EU je nacista Hallstein?

Věděli jste, že hlavním architektem bruselské EU je nacista Hallstein?

Tak nějak jsem si pořád představovala, že pokud nepřetržitě stoupá nespokojenost občanů států začleněných v EU s jejím fungováním, musí v určité chvíli dojít ke zlomu a následnému pokusu o reformu tohoto společenství.

Poté, co jsem obdržela odkaz http://www.relay-of-life.org/cz/pdf-files/relay-cz-chapter02.pdf a prokousala se celou publikací, jsem si uvědomila, že nejen já nic nevím, ale zřejmě téměř celá společnost v EU začarovaná nic neví a ti, co ví, těm jde o něco úplně jiného než o výkonnou evropskou ekonomickou jednotku.

Hallstein – mozek bruselské EU – byl vyškolen v soukromém  institutu financovaném skupinou německých průmyslníků sdružených v Kartelu iG Farben, specializovaných na výbušniny, otravné plyny, petrochemický průmysl, farmaka. Tito průmyslníci byli zodpovědni za vyvolání první i druhé světové války. V tomto prostředí byli trénováni noví příslušníci velkoněmecké sekty, oddaní velkoněmeckým světovládným plánům a Walter Hallstein se zde věnoval právnímu oboru. S nástupem nacismu se stal členem oficiálních nacistických organizací, jeho hlavní náplní bylo členství v Rechswahrer, neboli v uskupení Ochránci práva. Toto uskupení sloužilo k vytvoření právní základny pro vládu fašistů. Hlavními záměry bylo „chránit duševní vlastnictví“, tj. šířit patenty firem sdružený v Kartelu (iG Farben) a „chránit rasu“

Díky své angažovanosti se stal Hallstein ve svých 35 letech děkanem fakulty práva a ekonomie v Rostocku. V lednu roku 1939 se stal hlavním řečníkem na shromáždění významných nacistů, politiků, veřejných činitelů i inteligence v Mahn-Ohlrichově sklípku v Rostocku, na kterém přednesl tzv. Dobyvačný projev. Tento projev se stal pro Hallsteina odrazovým můstkem jak v éře nacismu, tak v poválečné éře, kdy s mu podařilo utajit svou minulost a kdy Dobyvačný projev použil v plné šíři jako ideovou náplň evropské komise a její směrnice EU, pouze některé pojmy poupravil. Konkrétní formulace nelze vytrhávat z kontextu, proto odkazuji na výše uvedenou publikaci.Takže jeden fašista oddaný svým chlebodárcům stanovil, jakým způsobem budou generovány zákony platné pro 500 milionů Evropanů, a to bez jakéhokoliv schvalovacího řízení. Doslova: “Komise [EU] je nezávislá na vládách členských států. Členské státy nesmějí udělovat pokyny komisi, která je navíc ani nesmí přijímat … “Komise má monopol na zahajování legislativních návrhů (5. přepracované a rozšířené vydání nakladatelství econ, Düsseldorf, 1979).

Hrůza jde z toho, že toto všechno prochází tisíci rukama a ty ruce neumazané od jakékoliv práce blahosklonně podepisují tu dokumenty z Římského summitu, tu Lisabonskou smlouvu, aniž by hlavy tušily, kam se těch 500 milionů občanů bude řítit. K tomu prohlásí Juncker: „O něčem rozhodneme, pak to necháme ležet a čekáme, abychom viděli, co se stane. Když nikdo nezačne dělat povyk, protože nikdo nerozumí tomu, o čem bylo rozhodnuto, pokračujeme krok za krokem, dokud již není cesty zpátky“(http://domino50.blog.pravda.sk/2013/12/16/prvym-predsedom-europskej-komisie-bol-nacisticky-pravnik-walter-hallstein/ )

Jenže, Hallsteinovi a ostatním darebákům najust, máme informační databanky a tak máme šanci nahlížet do jejich zločineckých pokusů. V intencích těchto poznatků je opravdu jediné východisko, a to EU rozpustit a následně uspořádat znovu a na rovných základech.

 
O autorovi

Další články

7 komentářů

 1. Milan 10/03/2016 - 15:07 at 15:07

  Článek je produktem kremelské hybridní války proti západu.

  • hajnej 25/09/2017 - 21:09 at 21:09

   i ba hovno příteli. musíš toho více nastudovat a taky používat hlavu k myšlaní

 2. Ekonom 03/05/2016 - 22:53 at 22:53

  To jsou tzv. konspirační teorie. Také si myslím, že je někdo šíří záměrně. Kreml? Langley? To ví jedině Bůh. Psalo se, že britský The Telegraph zveřejnil článek, v němž líčil EU jako projekt CIA (což je hodně podobné našemu článku). David Cameron a královna Alžběta II. podle logiky pana Milana musejí být Putinovi osobní agenti.

 3. Olga Lže 18/05/2016 - 16:24 at 16:24

  Cirkusový titulek, zcela pokroucené historické souvislosti a laciná snaha ukázat na zlou EU. Toto je jen účelová lež bez aspirací na konstruktivní kritiku.
  Hallstein was a member of several nominally Nazi professional organizations, but he was not a member of the Nazi Party or the SA. He is reputed to have rejected Nazi ideology and kept his distance from the Nazis. There was opposition from Nazi officials to his proposed appointment, in 1941, as professor of law at the University of Frankfurt, but his candidacy was pushed through by the academics, and he soon advanced to become dean of the faculty.

 4. Cico Ciciak 02/03/2017 - 23:27 at 23:27

  Žiadne konšpirácie západnou propagandou a lžami otupené ovečky, ale krutá realita! To by ste ale museli najprv chápať globálnej politike a nie žrať seno pro-západných mejnstrímových korporátnych mienkotvorných meeedií – propagandu a lži západu!

  Skúste to vyvrátiť pádnymi argumentami miesto urážok!

  NACISTICKÉ KOŘENY BRUSELSKÉ EÚ, Nacistické korene EÚ, 4. ríša
  ————————————————
  http://uloz.to/xsZGcms/nacisticke-koreny-bruselske-eu-v-cestine-by-venedo-pdf

  Globálna pyramída moci
  ———————-
  http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/pyramida-moci-vsehovoriaci-prispevok-z.html

 5. Cico Ciciak 02/03/2017 - 23:52 at 23:52

  Aj toto je ruská propaganda ovečky?
  Ale kdepak…

  Hitlerovi američtí obchodní partneři, Hitlerovi americkí obchodní partneri – Dokument – SK dabing
  ————————————————————————————————-
  https://www.youtube.com/watch?v=YQig0LUUqos

  Kdo financoval Hitlera – Dokument BBC 1998 české titulky
  ——————————————————–
  https://www.youtube.com/watch?v=J8BdpBRHdHs&feature=youtu.be

 6. EKONOM 11/05/2018 - 05:35 at 05:35

  Samozrejme, ze to je pravda a zadna konspirace. Kdo je alespon stredoskolsky vzdelany , tak snad umi pouzivat vlastni mozek a precist si literaturu a fakta, ze usa podporovala 1. i 2. svetovou valku a nyni se snazi pres eu rozpoutat i 3.
  svetovou a opet na uzemi Evropy !!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top