Jak utopit Dr.-Mráčka – alias Babiše?

Jak utopit Dr.-Mráčka – alias Babiše?

Babiš: Kdybych chtěl odrbávat státní kasu, tak moje firmy sídlí na Kypru 

Andrej Babiš, jako ministr financí České Republiky, zahýbal českou politikou jako nikdy jiný. Jeho politická strategie připomíná stávajícímu politickému establishmentu revoluci srovnatelnou s průmyslovou revoluci dvacátých let minulého století a digitální technologií dnešních dnů. Jako byli již v historii lidé proti parním strojům, pásové výrobě a automatizaci všeho druhu, tak jsou dnes v případě digitálních a autonomních technologií velice skeptičtí. Protože ale už v dávné minulosti existovali lobisté, tak se revoluce s pomocí politiků uskutečnila. Politici byli, jsou a budou pod diktátem světového kapitálu, jsou za svoje služby dobře placeni a pokud jde někdo proti nim tak musí být zlikvidován – verbálně, finančně, existenčně a v krajním případě ho to může stát i život. Politka v žádném státě na světě netrpěla aby se jí do kšeftu někdo pletl. Český občan to nepochopil do dnešního dne, v roce 1989 zvonil ještě klíči na VN a dnes už je tak degenerován že všemu tleská. 

Andrej Babiš byl v minulosti pouze a jenom inteligentním obchodníkem a podnikatelem s informacemi, to je největší kapitál který lze vlastnit. Mluví několik cizích jazyků, pohyboval se hodně v cizině a hlavně pěstoval kontakty k vlivným lidem. To je nejlepší forma verbálního podnikání, která se dá při hmatatelném podnikání dobře zúročit. Dalším důležitým atributem této činnosti je schopnost nepracovat a hodně přemýšlet. Dělat totiž něco co za vás můžou udělat jiní je největší hloupost – a to Babiš nedělá. Jeho inteligence přebíjí celou politickou scénu se všemi jejími teoretickými poradci diametrálně. A to je důvod proč je třeba se Dr.-Mráčka – Babiše zbavit. Ohrožuje svými pravdivými výroky, že se v České republice v politice a na úkor státu jenom kradlo, teplé hnízdo zaběhlého, zrezavělého a už dávno oopotřebovaného zkorumpovaného politického establishmentu. A proto je Andrej Babiš nebezpečný. 

Jeden proti všem – všichni proti jednomu 

Hnací silou celé revoluce proti Babišovi je bývalý, lidem neoblíbený a dnes ve své ješitnosti uražený ministr financí Kalousek, chovající se jako flašinet hrající jednu a tu samou melodií. Proslul svým výrokem během finanční krize „že se krize nebude týkat našich peněženek“,  dále pak vyhodnocením svých soukmenovců v Bruselu jako nejlepší MF v EU a mnoha aférami na vnitrostátní scéně. Tou ještě nevyřešenou kauzou jsou restituce českých kostelníků, která se konala za podivuhodných okolností na poslední chvíli v pozdních večerních hodinách. A tento člověk – vystudoval chemii v socialismu – skočil rychle do politiky a začal sklízet bez ekonomického vzdělání pochybné úspěchy v různých pozicích až do funkce MF. Děkovat za to může vysokému stupni inteligence a vytříbené korektní politické rétorice. Až do příchodu Babiše platil Kalousek za absolutně vůdčí osobnost české politiky, dnes největší nepřítel Andreje Babiše – se kterým si ale k mému podivu tyká.

A pak došlo k těm záhadným Kalouskem zavedeným korunovým dluhopisům, které jsou dnes tím problémem pro všechny poslance. Po mnoha neúspěšných pokusech se Babiše zbavit si konečně vláda a opozice pod vedením Kalouska našla něco, čím by mohla povalit Babiše na lopatky. Podle průzkumů si ANO vede zatraceně dobře a hrozí riziko, že se mnoho politiků bude muset po volbách se svými dlouholetými teplými a dobře placenými posty rozloučit. Český politik je ale jako stádo ovcí, žene se za jedním velitelem a nepřemýšlí jestli to má smysl. Žene je k tomu bledá typická česká závist a skutečnost že za nimi vůbec nic nestojí – Babiš jim veřejně ve sněmovně vytýká, že nikdo z politiků nic neumí a že vlastně nikdy nic smysluplného nedokázali. A to je pro ně absolutně deprimující až skandální, i když za tuto mizernou činnost dostávají vysoké platy. A to si zatraceně za 25 let ještě nikdo nedovolil.

A jak to tedy s Babišem vypadá? 

Andrej Babiš poráží zbytek politiky na celé čáře. V hloubi duše politikem není, ani jim nechce být. Oproti ostatním jistě totální výhoda. Babiš je sice bílým koněm zahraničního kapitálu, ale je přesto bohatý dost aby republice zatopil pod kotlem. Babiš nemusí sídlit na Kypru nebo v jiné daňové oáze. Existují jiné možnosti jak legálně a přesto s vysokým ziskem podnikat. Opět něco čemu Češi z nedostatku zkušeností nerozumí. Prostě si opatřím díky vlivným známostem kapitál v zahraničí a investoři mě dirigují za velitele koncernu. Já s nimi uzavřu tiché společenství, oni deponují u bank kapitál na blokovaném účtu a banka mi přistaví kapitál na mém firemním účtu. Pak podnikám, starám se o dotace, řídím investice a odpisy, provádím akvizice a na samém konci i na FU daňové přiznání. Po zdanění se pak o zisk dělím se svými „kumpány“. A to prosím vše zcela legálně. A pokud mi dá nějaký ministr financí, díky své hlouposti možnost se legálně obohatit, tak za tu blbost musí ručit MF – v našem případě Kalousek. Ale to by bylo při této částce přinejmenším na kriminál.

A jak to může celé dopadnout? 

Pokud budou politici ve svém primitivním zájmu honit Babiše jako svini po dvoře před porážkou, tak mu mohu jenom poradit celý slavný Agrofert prodat, jako hodlá prodat Ferdinand Piech kvůli rodinným neshodám svůj podíl na koncernu VW a Porsche za 1 miliardu Euro. Jaké by to mohlo mít následky si neuvědomuje ani politik, ten žije absolutně mimo občanskou realitu, ani český občan který nemá ani nejmenší ponětí co to znamená vlastnit a řídit národní, nebo nadnárodní koncern.

Abych se vyhnul nařčení že se Babiše zastávám tak jenom upozorňuji že tyto zkušenosti mám. Jsem absolutně neutrální po technické stránce a nevím jak dalece byly dluhopisy z portfolia Babiše financovatelné. Prakticky lze jednoduše spočítat jeho netto zisky za dobu jeho působení, odpočítat veškeré výdaje a jsme u věci. Problém ale je, že mimo deklarovaného zdaněného netto-zisku do ostatního nikomu nic není. Tak tedy mnoho štěstí pane TOP-09, KDU-ČSL, ČSSD a ODS. Asi byste měli být opatrní, ANO může mnohému z vás ještě zachránit po volbách existenci. Raději se podívejte jak mizerně se hospodaří na ministerstvu zahraničí a potrestejte Zaorálka za diletantismus v řízení. Pak budete možná svých vysokých platů a diet hodni.

Facit: Andrej Babiš je skoro 4 roky pod absolutní kontrolou médií. Za skoro 4 roky se zatím nic proti Babišovi nenašlo. Každý schopný a slušný podnikatel pracuje na absolutním maximu svých možností v rámci platných pravidel. Při katastrofálním zákonodárství posledních dvaceti let v ČR byl každý podnikatel se zahraničním kapitálem vždy o krok vpředu před politikem. Pokud je nadmíru schopný, tak dokáže jít často i za tuto hranici, ale jenom tolik, aby to neznamenalo vážné problémy. Každý úspěšný podnikatel se jakýmkoliv podvodům vyhýbá, což nemusí znamenat že se vyhýbá legálním manipulacím. Proto se lze domnívat že otázka korunových dluhopisů je „průser“ celé předchozí vlády, která se přes různé okliky chce zbavit jakékoliv zodpovědnosti. Pokud bude v ČR už i trestné udělat něco co je zákonné, tak je to na vystěhování se z republiky – a to definitivně.


O autorovi

Další články

1 komentář

  1. yarda 24/03/2017 - 18:19 at 18:19

    Z hlediska ekonomické podstaty srozumitelně shrnuto, jen škoda jak píše p. Ondráček, že se nikdo nazaobírá výsledky NKÚ na ministerstvu zahraničí. Miliony korun, zcela jistě stovky finančních operací schovaných do dvou účtovatelných položek!!! Toto kdyby si dovolila účetní soukromníkovi v tisíkorunových položkách, tak ji na finančáku při vyzvané kontrole rovnou oběsí a osoba zodpovědná za chod ministerstva p. Zaorálek má ještě tu drzost vykřikovat na sjezdu oranžových nemakačenkú něco o fíkusu. Že jsou v těch položkách zlodějny je navýsost, anžto ten úmyslný bordel by nerozklíčoval ani Stephen Hawking. V parlamentu řeší dva měsíce jen p. Babiše a teď v tv proběhlo že děti v pečovácích nemají peníze, neb se čeká dva měsíce na schválení příslušné normy. No fuj tajbl nad takovouto verbeží žijících z našich daní. Hlavně že si koaliční( z latiny cosi jako srůstající ) partner ČSSD nechá vytisknout manuál “ jak grilovat Babiše “ Velké štěstí pro Vinetůa že Old Shaterhand byl jeho “ bratr “ a ne koaliční partner jinak by Karel May mohl napsat jen jednu kapitolu. Zase by mohla být sranda jak by skalpovali Kiowové Old Bohouše…..

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top