Sencor Scooter Two Long Range 2021: Jízda bez hranic?

Sencor Scooter Two Long Range 2021

Sencor Scooter Two Long Range 2021: Trendy dopravní prostředek

Elektrické koloběžky se staly běžnou součástí městské mobility a Sencor Scooter Two Long Range 2021 je toho důkazem. Tato elegantní koloběžka v sobě spojuje moderní design s působivým výkonem. Díky baterii s dlouhým dojezdem až 45 km se nemusíte bát, že byste nedojeli do cíle. Výkonný motor si hravě poradí i s kopci a maximální rychlost 25 km/h vám zaručí svižnou jízdu. Pohodlí při jízdě zajišťují 10palcová nafukovací kola, která tlumí nerovnosti. Koloběžka je vybavena předním a zadním LED světlem pro bezpečnou jízdu i za zhoršené viditelnosti.

Jízda ve městě s dlouhým dojezdem

Elektromobily se skvěle hodí pro jízdu ve městě. Díky tichému a ekologickému provozu si vychutnáte klidnou jízdu bez emisí. Rekuperace energie při brzdění navíc zvyšuje dojezd a snižuje opotřebení brzd. Moderní elektromobily nabízejí dostatečný dojezd pro každodenní cestování po městě a jeho okolí. S rostoucí sítí nabíjecích stanic je i delší výlet bez problému zvládnutelný.

Moderní design a praktické funkce

V dnešní době už design a funkčnost jdou ruku v ruce. Moderní produkty se pyšní čistými liniemi, minimalistickým provedením a důrazem na ergonomii. Pryč jsou doby, kdy jste se museli rozhodovat mezi krásou a praktičností. Nové materiály a technologie umožňují vytvářet předměty, které jsou nejen pastvou pro oči, ale zároveň vám usnadní a zpříjemní život. Ať už jde o chytré telefony, kuchyňské spotřebiče nebo nábytek, moderní design klade důraz na jednoduchost, intuitivní ovládání a dlouhou životnost.

Ideální pro každodenní dojíždění

Ať už jezdíte do práce, do školy nebo jen tak po městě, potřebujete kolo, které je pohodlné, spolehlivé a stylové. Naše kola jsou navržena s ohledem na každodenní dojíždění a nabízejí vše, co potřebujete pro hladkou a příjemnou jízdu. Lehké rámy z hliníku nebo oceli usnadňují šlapání do kopce i manipulaci s kolem ve městě. Odolné komponenty odolávají náročným podmínkám každodenního používání. A díky elegantnímu designu budete vždy vypadat skvěle.

Cena a dostupnost koloběžky Sencor

Cena koloběžek Sencor se liší v závislosti na modelu a jeho vlastnostech. Obecně se dá říci, že koloběžky Sencor patří spíše k těm cenově dostupnějším na trhu. Základní modely pořídíte již od několika tisíc korun, zatímco za ty nejvybavenější si připlatíte i více než deset tisíc korun.

Dostupnost koloběžek Sencor je velmi dobrá. Zakoupit je můžete jak v kamenných prodejnách s elektronikou, tak i v mnoha e-shopech. Mezi nejznámější prodejce patří například Alza, Datart, Mall.cz nebo CZC.cz.