Dobré ráno Brno se vrací s druhou řadou!

Dobré Ráno Brno Druhá Řada

Po dlouhém čekání a nespočtu dotazů od fanoušků se konečně vrací legendární ranní show! Oblíbení moderátoři slibují ještě více zábavy, zajímavých hostů a soutěží o skvělé ceny. Nalaďte si své rádio už toto pondělí a začněte den s úsměvem. Těšit se můžete na známé rubriky i spoustu novinek, které vám zpříjemní rána.

Nová tvář, známé tváře

Sledujete rádi seriály a filmy? Pak vám jistě neunikly nové tváře, které se objevily na televizních obrazovkách. Mladí a talentovaní herci přinášejí do českých domácností svěží vítr a nové herecké výkony. Vedle nich ale září i ostřílení matadoři, jejichž tváře známe z kultovních filmů a seriálů. Jejich přítomnost je zárukou kvality a divácké spokojenosti. Ať už fandíte nováčkům, nebo dáváte přednost stálicím, jedno je jisté – česká filmová a seriálová scéna má co nabídnout.

Téma zdravý životní styl

V dnešní uspěchané době je zdravý životní styl důležitější než kdy jindy. Pravidelná fyzická aktivita, vyvážená strava a dostatek spánku jsou základem pro udržení fyzického i psychického zdraví. Nezapomínejte na pitný režim a dopřejte si alespoň 2 litry vody denně. Omezte stres a dopřejte si relaxaci a čas pro sebe. Zdravý životní styl není jen o dietě a cvičení, ale o celkovém přístupu k životu. Malé změny v každodenních návycích mohou mít velký dopad na vaše zdraví a pohodu. Začněte s malými kroky a postupně přidávejte další. Nejdůležitější je vytrzet a najít si cestu, jak zdravý životní styl začlenit do svého každodenního života.

Tipy a triky pro diváky

Před návštěvou divadla si zkontrolujte dress code. Není nutné se vždy oblékat formálně, ale džíny a tričko nechte raději doma. Přijďte včas, abyste si v klidu našli svá místa a stihli si prostudovat program. Během představení mějte vypnutý mobilní telefon, abyste nerušili ostatní diváky a herce. Potlesk je projevem uznání pro umělce, tleskejte proto upřímně a s nadšením. Po skončení představení nezůstávejte sedět, ale připojte se k potlesku a poděkujte tak hercům za jejich výkon.

Soutěže a zábava v regionech

Regiony České republiky nabízejí pestrou škálu soutěží a zábavy pro všechny věkové kategorie. Milovníci hudby se mohou těšit na festivaly dechovky, rockové koncerty i folklorní slavnosti. Sportovní nadšenci si přijdou na své při běžeckých závodech, cyklistických maratonech nebo turnajích v kolektivních sportech. Pro rodiny s dětmi jsou ideální historické jarmarky, pohádkové stezky nebo interaktivní muzea. Mnoho akcí se koná pod širým nebem a vstup je zdarma. Informace o aktuálních akcích v jednotlivých regionech najdete na webových stránkách krajů a obcí.

Pozitivní start do nového dne

Ranní nálada často určuje, jaký bude celý den. Probouzet se s úsměvem a pozitivní energií je skvělý základ pro produktivní a radostný den. Jak na to? Začněte jednoduše – dopřejte si dostatek spánku. Unavené tělo a mysl se těžko ladí na pozitivní vlnu. Po probuzení se protáhněte, otevřete okno a nadýchněte se čerstvého vzduchu. Snídaně je základ – zdravá a chutná snídaně vám dodá energii. Pusťte si oblíbenou hudbu, přečtěte si inspirativní citát nebo si jen v klidu vychutnejte šálek kávy či čaje. I pár minut klidu a pohody před začátkem pracovního dne dokáže divy.

Sledujte Dobré ráno Brno online

Nestihli jste ranní dávku brněnských aktualit? Žádný problém! Pořad Dobré ráno Brno si můžete pustit online z archivu České televize. Zjistíte, co je nového v Brně a okolí, ať už se jedná o kulturu, sport, dopravu nebo zajímavosti ze života města. Moderátoři vás provedou aktuálním děním s úsměvem a dobrou náladou. Pohodlně se usaďte a užijte si Dobré ráno Brno z pohodlí domova.