„Tohle je smrt civilizace,“ tvrdí o migrační krizi obyvatelé Calais

„Tohle je smrt civilizace,“ tvrdí o migrační krizi obyvatelé Calais

Vy si v tuhle chvíli pravděpodobně užíváte pohodu a rozjímání. Jenže v Calais a v dalších místech v Evropě se neustále dějí věci podobné válečné vřavě, a to nelze přehlížet.

Stačí se podívat na přiložené video, ve kterém občanka Calais popisuje, jak se změnil život ve městě. Také o tom, že protestní akce reagující na to, jak vláda a městští činitelé svým jednáním podporují nájezdníky a pronásledují vlastní občany, byla prezidentem zakázána a následně byl za účast na této zakázané akci sražen k zemi starý generál – velitel cizineckých legií a dalších pár účastníků, všichni byli spoutáni a uvězněni a hrozí jim rok výkonu trestu.

V naší zemi je stále klid, ale v našich myslích klid není. Jak také může, když vidíme a slyšíme, jak se chovají vyspělé západní země ke svým občanům, jak povzbuzují nečinností nájezdníky k dalším výbojům a jak zastrašují vlastní občany šikanou a pronásledováním. Není to ale zlý sen, je to šílená realita.

Následkem tohoto stavu je zákonitý vznik nacionalistické Pegidy a budou přibývat další uskupení, která vezmou řešení situace do vlastních rukou. Taková řešení jsou pak brutální a společnost se stává dravou zvěří, přizpůsobí se totiž pravidlům nájezdníků. Je otázkou, co pak bude. Zda vláda povolá armádu a bude likvidovat vlastní lidi, nebo všechny, protože není pravděpodobné, že si nasype popel na hlavu a připustí, že to nezvládla.

Žádejme trvale a neústupně, aby západní svět prostředky, určené na sociální dávky, převedl do fondu pro návratové lety všech, kteří nemají právo na azyl. Pokud je jich v Calais kolem dvaceti tisíc a do letadla se vejde 200 lidí, jedná se o sto letů, tedy 3,3 měsíce s jedním letem denně.

Žádejme trvale a neústupně, aby v Evropě mohli nastálo žít pouze ti muslimové, kteří nejsou indoktrinováni islámem v jeho nenávistné podobě a západní způsob života chtějí přijmout za svůj. Žádejme, aby bruselští politikové byli povinni seznámit se s psychologickými zákonitostmi o schopnosti dospělého člověka vychovaného v islámu měnit své názory a postoje pomocí výuky. Tyto změny totiž vesměs nejsou možné, vlastně se stačí rozhlédnout v jakémkoliv bigotním spolku.

Žádejme to po našich politicích, aby oni zase trvale a neústupně tlačili na sektářsky zmagořené bruselské politiky a aby podporovali všechny rozumné nápady jiných členů EU. Západní svět se pozdě, ale přece probouzí a jsem přesvědčená, že pokud to nevzdá, uchová si svoji svébytnost. Jen se již teď ukazuje, že cena za hloupou naivitu (nebo snad často citovaný pokus o ovládnutí Evropy?) bude vysoká.


O autorovi

Další články

2 komentáře

 1. Alfred Ogar 28/03/2017 - 22:31 at 22:31

  To je blbost aby jen ti muslimové kteří , kteří nejsou indoktrinováni islámem v jeho nenávistné podobě a západní způsob života chtějí přijmout za svůj. Žádejme, aby bruselští politikové byli povinni seznámit se s psychologickými ( no a co ještě chcete žádat),
  Politikové serou na naše názory a tím méně jsou ochotni vyslyšet Vaše přání.
  Vezměte velký pytel a tam dejte fanoušky Sparty nebo kteréhokoliv českého týmu a zároveň fandy Baníku Ostrava. Můžete si přát cokoliv a oni se přesto poperou a pozabíjejí. Stejně tak nejde dohromady islám a Evropa. To nikdy nabude dělat dobrotu. Merkelová vůbec netušila, jakého ty kráva vypustila džina s lahve a když už to na její popud vzniklo, tak se omluvím a slušně odejdu. Tu vidíte jak neprůstřelní politikové jsou a kam vedou naše slova, přání a prosby. VŠECHNY JEN DO VĚTRU.

 2. Miloslav Dědek 07/05/2018 - 13:05 at 13:05

  Masový příliv běženců do Evropy patří ke globálním problémům, které vznikají v důsledku chaotického nekoordinovaného vývoje lidstva. V současnosti už dosáhl vývoj lidstva takové úrovně, že jeho další vývoj je možné globálně plánovitě realizovat a předcházet tak vzniku podobných globálních problémů. Jednu možnou alternativu plánované realizace budoucnosti lidstva popisuje článek: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html Jak zneužívá globální finanční elita k ovládání světa globální finanční systém je pěkně vylíčeno ve zprávě: „Ronald Bernard o manipulácii sveta elitami pomocou finančného systému“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/ronald-bernard-o-manipulacii-sveta.html Uvedenou problematikou se zabývá také zpráva: „Svetový podvod s financiami odhalený“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/svetovy-podvod-s-financiami-odhaleny.html
  Stávající mocensko-politické uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba ho pokud možno co nejdříve změnit. Nastolení nového mocensko-politického uspořádání světa bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému. Více viz článek: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top