První mobil pojmenovaný po Praze už je v prodeji

První mobil pojmenovaný po Praze už je v prodeji

nubia my prague

Už od soboty 24. října se v České republice začal prodávat lifestylový mobilní telefon značky světového výrobce nubia s názvem My Prague, jehož světová premiéra proběhla v létě v Café Slavia. První zájemci si ho mohli zakoupit v prodejně Mobilní Pohotovost na pražském Smíchově.

 

Jedná se o luxusní smartphone inspirovaný kulturou, historií a uměním hlavního města Prahy. Prvním místem, kde mohli zájemci tento mobil zakoupit, byla prodejna Mobil Pohotovost v Nádražní ulici na Praze 5 u metra Anděl.

 

Nubia My Prague se může pochlubit slotem pro dvě SIM karty v kombinaci se slotem na microSD kartu, LTE, špičkovým 13MPx fotoaparátem s CMOS ISOCELL snímačem. Jedno z hlavních poselství nového telefonu nubia My Prague je dopřát všem jeho uživatelům možnost vytvářet fotografie a videa, která se mohou srovnávat s profesionálními zařízeními.

 

Uživatelé také ocení pokročilé funkce timelapse (zachycuje časosběrná videa), Light Painting (malování světlem ve tmě), multiexpozice a expozici s prodlouženou závěrkou, kterou měl tento telefon jako první na světě. Fotoaparát zvládne natáčet videa ve FullHD rozlišení a v duchu filozofie nubia navíc nabízí 9 exkluzivních filtrů pro dokonalou úpravu snímků nebo automatické vylepšení výsledných snímků. Majitel tohoto telefonu může ihned svůj výtvor nahrát pohodlně na sociální sítě, a to bez nutnosti upravovat fotky a stříhat videa nejprve v počítači.Skvělý i pro leváky

 

Telefon se pyšní rovněž speciálním dedikovaným tlačítkem pro vytvoření selfie fotky z levé strany. Uživatelé, především pak leváci, si tak nemusí téměř vykloubit ruku jako u ostatních telefonů. Podle průzkumů bylo totiž zjištěno, že většina lidí si při selfie vybírá právě levou stranu obličeje, která s ejim zdá atraktivnější..

 

Tělo mobilu je extrémně tenké, má pouze 5,5 milimetru. Užitečnou vlastností telefonu je také rychlonabíjení. Prodejní cena telefonu je 11 990 Kč a prvním prodejcem byla Mobil Pohotovost. Následovat budou další velké e-shopy. K dispozici bude zlato bílá kombinace. Podle nových informací předpokládá nubia uvedení dalších/nových telefonů na trh v příštím roce.
O autorovi

Další články

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top