Pokračování o darebácích v Bruselu

Pokračování o darebácích v Bruselu

EU-komisaři „zkásli“ za 4 měsíce práce každý 500.000 Euro

 

Kolem 500.000 Euro za čtyři měsíce práce = ca Kč 13.500.000 (slovy třináctmilionůpětsettisíc): Podle informací skutecnosti.cz měli čtyři komisaři, kteří zastávali úřad jako nouzové řešení, nárok na tuto královskou odměnu včetně přídavků.

Praha – Čtyři EU-komisaři, pracující jenom jako ubohý záskok, měli dostat podle informaci skutecnosti.cz za čtyři měsíce práce kolem 500.000 Euro. Martine Reicherts z Luxemburgu, Jacek Dominik z Polska, Ferdinando Nelli Feroci z Itálie a Jyrki Katainen z Finska měli podle pravidel Bruselu nárok na čtyři měsíční platy a tzv. rezidenční příplatky ve výši 24.000 Euro.

K tomu dostanou ještě odškodnění za zařízení bytu, jeden měsíční plat po odstoupení z funkce a nárok na důchod od 65 let. Pozlacen bude odchod z Bruselu ještě přechodnou částkou která může dosáhnout až 300.000 Euro.

Pozadí této lumpárny: Čtyři komisaři z ještě úřadující EU-komise se v květnu 2014 při volbách do europarlamentu nechali dobrovolně zvolit za europoslance; a mandát nastoupili. Na tuto přechodnou dobu, než měla začít fungovat 1 Listopadu nová komise, byli nahrazeni t.zv. přechodnými náhradníky (dobrovolníky).

Výjimkou byl jenom Fin Katainen, který královskou odměnu nevyužije protože byl svým státem nominován na nového eurokomisaře.

Pokud se zabýváte myšlenkou zda jste ve volbě vašeho povolání neudělali chybu, tak děláte správně. Měli jste zvolit řemeslo politika nebo „náhradníka“. Sice by se z vás stal grázl, lump, darebák a podle této zprávy i prach obyčejný zloděj; měl byste ale vystaráno za pouhých 120 dní mizerné práce.

Od té doby klid po pěšině. Jako obvykle se zpráva a informace o tomto milionovém podvodu pod náporem nových aktuálních zpráv ututlala pod koberec. Zkuste napsat Mail do Bruselu a poptat se. Odpovědi se nedočkáte.

A proč si to vlastně necháte líbit?

Stal jste se členem mediálně degenerovaného stáda ovcí ženoucího se jedním – daným – směrem. Jste vystresován každodenními starostmi o vaší existenci. Politici vám vymýšlejí neustále více povinností, abyste neměl čas přemýšlet o jejich lumpárnách. Zpravidla před volbami naskakujete pravidelně na jejich špeky. Generace která pamatuje rok 1989 je převážně v šoku co se z republiky za pouhých 25 let stalo. To, co se vyčítalo komunistům, je pouze slabý odvar toho co se děje dnes. Panuje blbá nálada a nikdo nemá odvahu přiznat jak je vývojem zklamán. Brusel je daleko a proto vás to nezajímá jako i Irák, Sýrie, Ukrajina, Afrika nebo Ebola. A proto vám nějakých těch 500.000 Euro pro lumpy v Bruselu, nebo desítky tisíc mrtvých na blízkém východě a západní Africe může být ukradených. Hlavně aby nepřestala vysílat televize vaší oblíbenou sérii, krimi zprávy a top-stár magazín VIP. Ale konečně vzít rozum do hrsti a udělat bruselským „uměleckým“ lumpárnám přítrž; na to prostě nemáte ani chuť, ani náladu ani čas – propásli byste 285-tý díl nemocnice nebo divošky na Primě. A o tom to celé je, stal jste se součástí vypracovaného systému, který vás definitivně zneškodnil.

Až budete mít při vašem stresu trochu času tak popřemýšlejte že:

Demokracie je nejperfektnější a nejvypracovanější forma diktatury (Petr Ondráček)

© Copyright by skutecnosti.cz

Všechna práva vyhrazena


O autorovi

Další články

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top