Playboy opět v akci

Playboy opět v akci

 Něco kolem jednoho roku neukázal magazín „Playboy“ žádnou odhalenou ženu. Byla to chyba potvrdil Cooper Hefner, syn známého záletníka a zakladatele magazínu Hugh Hefnera.

Že to bylo špatné rozhodnutí věděli všichni kteří „Playboy“ kupovali. Jistě, byli to zpravidla muži a jejich druhé drahé polovičky si v magazínu listovaly zpravidla tajně. A proto nyní dobrá zpráva pro všechny fanoušky: Po roční abstinenci budou v magazínu opět vidět nahé ženy. Tuto zprávu sdělil syn Hugo Hefnera nyní na sociální síti Twitter.

V únoru 2016 bylo původně rozhodnuto změnit obraz tohoto známého magazínu pro muže v tiskovinu která by byla určena pro širší skupinu mladistvých. Šéf magazínu Scottt Flanders sdělil novinám New York Times (NYT) že fotografie nahých žen jsou v dobách internetu už přežitkem.

Cooper Hefner, u „Playboy“ magazínu jako šéf kreativního oddělení, to vidí dnes jinak. „Jsem jediný který přiznává, že tak jak magazín s nahotou zacházel bylo staromódní – ale nahotu zcela odstranit nebylo správné“, napsal na Twitteru. „Dnešním dnem získáme zpět naší identitu a vrátíme zpět to čím jsme slavní.“


O autorovi

Další články

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top