Novoroční oběd u prezidenta?

Novoroční oběd u prezidenta?

Komicky obed Klause s Necasem

Zajisté bylo na hradě z minuleho roku dobře známo, co premier Nečas s chotí rád v poledne k obědu preferuje. Přípravy na slavnostní oběd byly už v pokročilém stádiu. Protože premier oběd u Václava Klause ze znamých důvodů relativně krátkodobě odřekl, bylo třeba jídelníček pozměnit a upravit ke gustu náhradníků. Díky dobrému srdci Lyvie Klausové, se ale nakoupené potraviny nemusely vyhodit a těsně před datem maximalního propadu spotřeby, se dostaly do dobrých rukou. A že mají Klausovi na hradě dobrý vkus a sklon k labužnictví, jsme věděli konečně už dávno. Budeme doufat, že i Miloš Zeman tuto chutnou lidovou kuchyni na hradě zachová, protože smažení tetřevi a koroptve, nejsou pro každého dobře stravitelné.


O autorovi

Další články

1 komentář

  1. Jan 14/02/2013 - 12:08 at 12:08

    K té spamové ochraně: Počítat jsem přestal po ukončení základní školy. Na střední škole jsem počítání jen předstíral. Nutit mě k něčemu takovému… To je dost odvaha. Dojde-li ona zpráva, znamená to, že jsem výsledek zcela náhodou uhodl.

    A nyní již k článku.
    Poněkud nepříznivě na mně zapůsobil ypsilon v křestním jménu první dámy. Podle mých informací tato osoba netrpí žádnou zvláštní natvrdlostí, kterou lze pozorovat u jiných politiků. V této souvislosti je zmiňován především jistý Jyří P., zřejmě představitel nějakého cirkusového zvěřince se lvy. Prý jich tam má dokonce dvacet jedna.
    A ještě jedna poznámka. Manželé Klausovi jsou proslulí svou šetrností a dobrosrdečností. Je to sice již velmi dávná historie, stalo se to počátkem devadesátých let, ale pan Klaus, tehdy ministr financí, prý v parčíku ve středu města viděl jednoho důchodce, jak hryže trávu. S údivem se ho zeptal, co že to dělá. Ten mu vysvětlil, že k tomu ho nutí náhlé zdražení životních nákladů. Pan Klaus důchodci věnoval jednu korunu a řekl mu, ať jede za město, protože tam je ta tráva šťavnatější. Ještěže Vás tady pane Ondráčku máme. Jinak bych si myslel, že pan Klaus v roli presidenta na milosrdenství a dobročinnost zapomněl.

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top