Nejluxusnější hotel ve Skotsku? Přivítá vás tam Andy Murray!

Nejluxusnější hotel ve Skotsku? Přivítá vás tam Andy Murray!

Hotel Cromlix v Perthshire, jehož vlastníkem je Andy Murray, olympijský vítěz v tenise z Londýna 2012, byl označen jako nejluxusnější hotel ve Skotsku podruhé v řadě za sebou.

  • Hotel Cromlix v Perthshire byl oceněn tuto neděli na Scottish Hotel Awards jako nejluxusnější hotel roku
  • Historická stavba, která pochází z 15 tého století, byla v roce 2013 zakoupena tenistou Andy Murrayem za cenu v přepočtu cca 63 milionů Kč
  • Tenisová hvězda zde pořádala svojí svatební hostinu v roce 2015 a jeho bratr v roce 2010

Hotel Cromlix v Perthshire, který je ve majetkem Andy Murraye, byl podruhé v řadě za sebou zvolen nejluxusnějším hotelem ve Skotsku. Historická budova, která se nachází nedaleko místa bydliště tenisové hvězdy v Dunblane, zvítězila v soutěži Scottish Hotel Awards každý rok od jejího otevření v roce 2014. Toto ocenění obsahuje i prestižní cenu Hotel roku Kulinářský konzultant tohoto hotelu, šéfkuchař Albert Roux dostal ve stejné soutěži ocenění odborníků z potravinářského průmyslu.¨

Restaurace Chez Roux, kde je konzultantem rovněž zmíněný Albert Roux a kde je šéfkuchařem Darin Cambell, se nese v klasickém francouzském stylu. Stejně jako tu je denní á la carte menu, je zde rovněž k mání i menu v ceně přibližně 1.100 Kč. Jak řekl generální ředitel hotelu  Graeme Green, cituji „Je pro nás velkou poctou i závazkem skutečnost, že od svého otevření v roce 2014 jsme dostali jak ocenění pro nejluxusnější hotel, tak i prestižní cenu, udělovanou pro hotel roku. Je to ocenění pro celý tým hotelu Cromlix. Hosté našeho hotelu vždy oceňují profesionalitu jeho zaměstnanců a já jsem opravdu hrdý na tato ocenění. Je to ale zároveň i závazkem pro udržení kvality naší práce i do budoucna. Zároveň chci poblahopřát panu Roux k jeho osobnímu ocenění a poděkovat mu touto cestou za práci pro náš kulinářský tým.


O autorovi

Další články

1 komentář

  1. Cassie 30/01/2017 - 08:07 at 08:07

    You are a genius.The irony is that you are mocking your own dichotomy repeated back to you. You stated if there is a “real threat”, it sh&1dlno#82u7;t be held in Sydney. How could there not be a “real threat”, anywhere?

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top