Nákladní auto srazilo Ferrari FF na kolena

Nákladní auto srazilo Ferrari FF na kolena

ferrari ferrari

ferrari NY3

Ferrari

 

Pěkná  díra ve Ferrari: V New Yorku došlo minulý rok ke kuriózní nehodě, kdy najel nákladní automobil při couvání na 300.000 dolarů drahé sportovní auto. Řidiče Ferrari ale čekala tento den ještě jiná smůla.

Automobil jako je Ferrari FF padne okamžitě do oka. Dokonce i lidé, kteří se o auta nezajímají, risknou u tohoto 660 PS silného luxusního předmětu druhý pohled. Řidiči nákladního auta v New Yorku ale zřejmě tento super-sporťák do oka nepadl: Nacouval na kapotu Ferrari, který parkoval za ním a srazil ho na kolena.

„Já jsem ho prostě – neviděl“, vysvětloval řidič TV-stanici „NBC“ poté, co na Ferrari narazil. Jeho výmluva zněla důvěryhodně – dobrovolně to, přes 250.000 dolarů drahé auto, jistě do kolen neposlal.


Desaster v zákazu parkování

Zraněn u bouračky, která se stala v noblesní čtvri Upper West Side Columbus Avenue, nebyl nikdo. Ferrari odstavil řidič, který byl pověřen pouze převozem a chtěl si na místě incidentu koupit pouze něco na zub. Nezávisle na tom, že musel vysvětlit majiteli „rozflákanou“ kapotu, tak bude mít jako třešničku na dortu ještě další problém: Po bouračce dostal podle TV-stanice „WABC“, ještě pokutu od policie – zaparkoval auto v druhé řadě.

O testovací jízdě s Ferrari FF, kterou jsem absolvoval pro naše čtenáře koncem minulého roku ve Švýcarsku a v Itálii, budu naše čtenáře informovat ještě letos. Jak vypadá u Ferrari FF nepoškozená kapota, vidíte na obrázku, když jsem ho na test ve švýcarském Luganu přebíral. A v pozadí vidíte Ferrari Marranelo, které jsem tam přivezl na plánovanou inspekci.

© Copyright by skutecnosti.cz

Všechna práva vyhrazena  O autorovi

Další články

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top