Končící hejtman Novák udělal špinavou práci za Zemana

Končící hejtman Novák udělal špinavou práci za Zemana

S každým podobným vystoupením hlavy státu jen čekám, kam až lze ještě morálně poklesnout, vždycky si říkám a je to tu. Morální dno bylo dosaženo. Ale Miloš Zeman je zkrátka takový náš národní přírodní úkaz. On se vždycky překoná.

Zemanovi notoričtí fanoušci teď asi právě přemýšlí, co že je to ta morálka. Co to zase plácám….

Zeman je skvělý manipulátor, národní umělec v převracení reality a dokáže vytěžit maximum z pocitů ublíženosti. Nový národní hrdina Novák se zastal vetchého dvaasedmdesátiletého nebohého starouška, před nenáviděnou mainstreamovou Českou televizí a divadlem, které osnovaly pošpinění hlavy státu v přímém přenosu v rámci divadelního představení, kterého se měla zúčastnit první dáma. Toto je tedy oficiální verze hradu a rádoby nového hradního mluvčího a prezidentova ochránce Nováka, která si určitě nezadá z úspěšným představením skandalizovaného Divadla Petra Bezruče.Představení ostravského divadla Spalovač mrtvol si po této publicitě přímo z hradu, snad ještě dlouho nebude moci stěžovat na nedostatek diváků, dorazí určitě i „kavárníci“ z Prahy. Osobně se těším na další díly dokumentu ČT Divadlo žije, tedy nebude-li zásahem vyšší moci nakonec zrušen. Snad přežije i samotná nenáviděná Česká televize.

Sílící hněv z hradu začíná opravdu hodně zavánět snahou o „normalizaci“ televizního vysílání. Mohu-li si dovolit ČT poradit, asi by to chtělo pozitivnější zpravodajství o vývoji vztahů s Ruskou federací nebo ČLR. Jinak bude zle!Vztahy s Ruskem a Čínou si prostě rozvracet nenecháme!

Poslední otázka je, kdepak se asi časem objeví, po této dobře odvedené špinavé práci, ve volbách neúspěšný exhejtman Novák? Že by nový šéf prezidentovy ochranky? Hlavně aby nenahradil Ovčáčka. Já vím, to jsem přehnal. Ten je nenahraditelný. Prostě originál každým coulem…
O autorovi

Další články

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top