Jak Babiš zatápí establishmentu?

Jak Babiš zatápí establishmentu?

Andrej Babiš vyhrál kandidaturu na předsedu ANO bez jakýchkoliv problémů. Konečně neměl protikandidáta a proto se nekonalo žádné překvapení.

Volba dopadla skoro jako při volbách které se konaly v dobách komunismu. Ale i ostatní jeho spolupracovníci dosáhli předpokládaného úspěchu. Co ale bylo jiné? Česká média – ta se najednou mohla přetrhnout aby ANO prezentovala v co nejlepším světle. Oproti bashingu před třemi lety otočila média o 180°.

Jako první reagoval na výsledek sjezdu premiér Sobotka. Prohlásil Andreje Babiše za diktátora. Pochopil totiž že etablovaným stranám ujíždí vlak a možnost že bude Sobotka někdy v budoucnosti poslán, za privatizaci OKD bytů a aféru s bankovním domem Numera, do vězení může být reálná. Od diktátora by se to konečně očekávat dalo.

Andrej Babiš žene s bičem v ruce politické strany před sebou jako stádo dobytka. Jako jediný může prokázat, že dal po 25-ti letech Českou republiku během třech roků do stavu stabilizace. Dokonce ho nepoškodilo ani EET. Politici ostatních stran už dnes panikaří, protože se Babiš chová proti klasickému zkorumpovanému politickému establishmentu velmi nestandardně.

Až půjdete volit tak si vzpomeňte na rychlou noční akci před koncem vlády Nečase, kdy byla potajmu narychlo podepsaná církevní restituce a kdo byl u toho.

Pseudo-demokraté začínají kalkulovat ztráty. Andrej Babiš začíná lichotit některým členům ostatních politických stran. Mezi lidmi s jejichž názory by se uměl ztotožnit je několik osob jako třeba i senátor Kubera. Proto můžeme počítat pomalu s úprkem některých politiků ke straně ANO. Říkáme tomu převlékání kabátů, jak se dělo i v roce 1989. Jedná se o křivé charaktery, grázly první kategorie, mezi které ale senátora Kuberu nepočítám. Ty bude umět Babiš vhodně využít, použít a integrovat.

Demokracie je nejperfektnější a nejvypracovanější forma diktatury (Ondráček) 

Když tituluje Sobotka, politik s pokřiveným charakterem a který má na svědomí  smrt právníka, který pro ČSSD zachránil Lidový dům za diktátora, tak má úplnou pravdu. Tím totiž jenom potvrzuje že Babiš je stoprocentní demokrat. Pochopit totiž pojem demokracie je pro Sobotku příliš tvrdý oříšek.

Sobotkovi může pochopitelně chybět vzdělání. Je poznamenaný špinavou politikou a slovo demokracie vykřikoval tak dlouho, že tomu snad i věří jako Lenin na komunismus. To se týká i ostatních, kteří si myslí, že budou v politice sedět na věky. A proto všem uteklo vyprávění o Heraklitovi, Sokratesovi, Platonovi a jim podobným.

A před „Demokracií“ jako vychvalované státní formě řeckých městských států ať nás ochraňje Bůh. Kdyby nebylo starých Římanů tak bychom o Helenech do dnešního dne nic nevěděli – a o demokracii také ne.

15 – 20% byli občané se všemi právy

20 – 25% byli občané s omezenými právy

A zbytek? Byli občané bez práv a otroci 

A proto by se měli občané, pokud jim to nedostatek času umožní, zamyslet nad svou dnešní situací, ale i situací České republiky. Pak možná pochopí, když už to celé podělali, že je potřeba se svými ratolestmi více komunikovat. Měli by jim říci že ne všechno bylo za socialismu tak špatné jak to „demokrati“ neustále formou proplachu mozků praktikují. Tou nejlepší státní formou by měl být Socikapismus jako souhrn toho nejlepšího z kapitalismu a socialismu.


O autorovi

Další články

1 komentář

  1. yarda 01/03/2017 - 18:59 at 18:59

    Když onehdá dostal p.Sobotka facku od opilce, co stál sotva na nohách,tak běžel hned k lékaři pro krční fixaci, tak bylo u nás po hospodách haló. Tady na severu platí když ti někdo dá facku, tak mu jí vrať i když tě zbije, ať víš že jsi chlap. Nebudu hodnotit záporné skutky tohoto „pána“ i ten dobytek na pastvě má svou hiearchii a když jeden druhému nesedne tak to dává znát a ne jako tento hýkající oslík s věčným oparem produkující jenom podpásovky. P. Sobotka by také mohl udělat audit po vzoru jím napadaného p. Babiše a vysvětlit občanům této země kolik peněz si vydělal. Myslím „vydělal“ a né vysál prebendy z našich daní. Asi by se tam ukázala nula jako u klasické přísavky. To se to šetří na byt když ho občané dotují. Jen škoda když zde autor zmiňuje statuty řečkých městských států, že se nezachovala ostrakizace, toho by se naši neomylní báli více jak referenda. Holt do podzimu to s Bohůšem musíme vydržet.

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top