Gól do vlastní branky ?

Gól do vlastní branky ?

Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová jsou partneři! Tahle zpráva otřásla českými médii, potažmo celým národem.

Dominika si přivlastnila celá republika. Je prostě její. Zatímco Libuši Šmuclerovou mají většinou za mrchu a bestii, která převálcovala manžela.

Co na tom, že ten chudák zubař docela dobře podniká a doma se příliš nezdržuje.

Libuše Šmuclerová je ambiciózní žena. Možná by se spíš slušelo říct, že jde přes mrtvoly. Převálcovala by většinu chlapů – i když ti si to nikdy nepřiznají. Nějaký Roman Šmucler – to byl jen další pěšák v řadě. Ti, kdo Libuši znají, nebo s ní měli možnost jednat, často říkají, že je to nepříjemná a arogantní dáma.

Chudák Dominik, hořekuje český národ. Ten samý národ, pro který je životním vrcholem kibicování u televize s lahváčem v ruce. Jenže Dominik není jen tím dobráckým plyšákem a talismanem. Je to hráč!

Líba Šmuclerová a Dominik Hašek jsou už velcí na bábovičky. Jsou to dospělí lidé. Mají za sebou možná víc než polovinu života. Docela dobře už vědí, s kým být chtějí, a s kým ne. Roman Šmucler se možná jen umně staví do role ukřivděného chudáčka, ale ruku na srdce, dámy –  bavilo by vás mít vedle sebe takového mírného dobráčka?

Stejné to mohl mít doma i Dominik – co já vím. A pak se ti dva velcí hráči potkali a zjistili, že jim navzájem imponuje dravý přístup k životu. Kam by to Dominik dotáhl, kdyby pouštěl soupeřovy góly s odůvodněním, že chtěl udělat chudáku soupeřovi radost? Nebo kdyby Líba litovala vyhodit každého zaměstnance, který jednoduše přestal makat.

Líba a Dominik zkrátka kašlou na to, co si o nich druzí myslí. Neřeší cizí životy, ale jen svoje vlastní. Na rozdíl od českého národa, který se bude donekonečna zabývat těmi druhými, ale doma bude mít bordel.

Až tohle doopravdy pochopíme, budeme se mít všichni líp. Přestaneme číst Blesk, a Libuška Šmuclerová bude najednou úplně neznámá dáma, a Dominik si najde holku, kterou mu český televizní národ možná konečně schválí.


O autorovi

Další články

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top