Doba pomoci skončila. Bitva o Evropu začíná

Doba pomoci skončila. Bitva o Evropu začíná

Merkelismus dostal další ránu

Útoky v Paříži ukazují, že boj s islamisty se nedá vyhrát ani přijímáním migrantů, ani úplatky africkým státům ani dohodou s Tureckem, které slibuje, že migranty bude do EU pouštět postupně. Merkelismus, jako evropská politika „dobra“ je politikou nemající žádné úspěchy. První, kdo se této politice vzpříčil jsou státy ve východní části Evropské unie. Vynucenou „politiku dobra“ známe ze socialismu a víme, jaké to mělo důsledky. Plán německé kancléřky Merkelové na trvalé přijímání migrantů a jejich trvalé rozdělování pomocí kvót je stejně tak absurdní, jako je absurdní očekávat, že Spolková republika Německo díky migrantům zažije svůj druhý hospodářský zázrak. Země, která vydává více jak polovinu rozpočtu na sociální dávky je zemí s velmi nejistou a hrozivou budoucností.

Pomoc uprchlíkům

Je právem každého členského státu EU (nikoliv povinností) rozhodnout o azylu pro uprchlíka. OSN eviduje přes 60 milionu uprchlíků a přes jednu miliardu lidí žijících opravdu ve velké chudobě. Je ale zcela vyloučeno, aby představitelé OSN vyžadovali po Evropské unii, aby uprchlíky přijala a miliardám chudých posílala peníze. Čínské přísloví říká, že pokud chceš rybáři pomoci, nedávej mu rybu, ale nauč ho ryby chytat. Zdá se, že v OSN jej neznají. Proto jejich řešení ve stavbách táborů po celém světě, kde se dává jídlo, voda a lékařská péče zdarma je možná na první pohled humánní, ale v konečném důsledku je to zničující. Místo práce a vlastní existence jsou tito lidé uzavřeni v komunistických táborech s nulovou budoucností. Nemají kam jít, není pro ně práce, nemají jinou, než táborovou budoucnost.Pomoc migrantům v EU

Dovadaní deklarovaná merkelistická pomoc není příliš ideově rozdílná od OSN. Ideje „evropského dobra“ se nakonec smrskávají do táborů, ubytoven a nulové asimilace. Ve Švédsku si migranti chodí 10 let pro sociální dávky, protože jinak žít neumí. V Německu jsou komunity, kde druhá generace už narozená v SRN neumí pořádně německy, Francie je přímo ukázkovou zemí, jak se nemá migrační politika dělat a tábor v Calais je jenom špička ledovce. „Evropské hodnoty“ se začínají stávat směšné. Práva na azyl se proto omezují, délka pobytu se zkracuje, migrantům se vyhrožuje vyhoštěním (ale není kam) a slučování rodin (mnohdy spíše kmenů, kterým se také líbí sociální dávky) se jeví jako dále nemožné už nejen Britům. Už i Němci couvají.

Evropské hodnoty

Současné „Evropské hodnoty“ se ukazují jako marxismus-leninismus. Sny o bezpracné budoucnosti, kde se všichni o vše rozdělí, vyhovuje vždy jenom jedné skupině. Té líné, hloupé, neúspěšné a té, co měla smůlu. Bylo by dobré vrátit se k evropským hodnotám Churchilla a poválečných politiků. Představa Merkerlové, že migranti doplní chybějící pracovní sílu v SRN má jen zčásti racionální jádro. Nepochybně se to u 10 až 20% podaří. A zbytek? Ten pošle SRN do okolních států? Protože se to někde nějak odhlasovalo? Připomeneme Merkelové, na čem se postavila žaloba ve 12-ti norimberských procesech. Na právní teorii prof. Radbrucha, že ani legislativně správně přijaté pozitivní právo nemůže být užito, je-li pro ty, jímž je určeno nesnesitelné. Merkelové trvalé kvóty nikdo soudný dnes nepřijme. To není o žádném humanismu, to není o Evropských hodnotách. To je jen cynická vyčůranost vybrat si kvalitní a levnou pracovní sílu a zbytek dávkařů poslat členským státům. Zaobaleno do řečiček o pomoci. Ve skutečnosti je to antihumánní a bezcitné.

Pařížské varování

Paříž a 153 okamžitě mrtvých je varujícím signálem, že politika úplatků, otevřených hranic a  nulové asimilace by mohla Evropu zcela zničit. V současné migraci nejde o uprchickou krizi, která si pomoc zaslouží. V současné migraci jde především o zákeřnou invazi a je nutné ji jako nebezpečnou také pojmout. Období naivní pomoci skončilo. Bitva o Evropu začíná.
O autorovi

Rudolf Mládek
Rudolf Mládek

Aktivní komentátor veřejného dění.

Další články

1 komentář

  1. Alfred Ogar 15/11/2015 - 19:12 at 19:12

    Nevím co by asi dělala Syrie nebo jiný stát který Evropu zásobuje svými výhradně ekonomickými běženci kdyby do jejich země přišlo na jeden a více milionu například čechů a chtěli by značné sociální dávky, slušné bydlení, studia pro své děti nemocnice pro své nemocné, a to rychle hned jinak nikoliv „alah akbar“ ale kurva štelung budeme pálit a vraždit na každém kroku a hlavně ve vašich zkurvených mešitách. Co Vy na to rádoby islámisté s mirumilovným učením nějakého zkurveného arabáče?
    Nakonec se láskavě poraďte z prdelolezci naši vlády která vlastně ani není naše, protože ani jedna strana nezískala více jako 20%, zato bylo kategoricky 80%proti ni jinak by ji přeci volili- nebo NE.

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top