Barcelona, a jak dál?

Barcelona, a jak dál?

Jsou politici Evropské Unie největší darebáci a zločinci ? Nebo jsou to jenom primitivní zkorumpovaní ubožáci na nejnižší intelektuální úrovni? Nebo snad dokonce vychytralí populisté, ženoucí se jako stádo hloupých ovcí za svými vůdci z důvodu vlastního prospěchu?

Po posledním včerejším útoku teroristů v Barceloně vyvstává otázka, zda se u evropských politiků nejedná o primitivní sortu lidí té nejnižší intelektuální úrovně. Současně se lze bez obalu vyjádřit o stejně primitivní skupině médií, která s politiky nejenom spolupracuje, ale je jimi do velké míry úkolována. Zde mám na mysli hlavně státní/polostátní média která jsou závislá na reklamách politických stran. V případě České republiky se jedná o propagandistickou TV stanici ČT24. Tato média pak manipulují s občanským stádem podle toho jak právě vane vítr. Žádná z těchto institucí, jak politických nebo mediálních, si u toho nepřipadá trapně.

Tím nejtrapnějším případem je dlouhodobá dehonestace maďarského premiéra Orbana, která ale s přibývajícími oběťmi teroristických útoků definitivně skončila. Dalšími mediálními trapasy je neustálé, 24 hodin trvající zpravodajství, které omílá jednu a tu samou akci teroristů jako flašinet. Tím dávají média teroristům k dispozici divadelní jeviště, dělají jim zcela zdarma po každé akci několikadenní reklamu. A tu samou reklamu dělají pak v přímé souvislosti kondolujícímu stádu debilních politiků, kteří pak jako populisté kráčejí v první řadě a v přímém přenosu na pohřebních průvodech.

Partyzánská válka se nedá vyhrát – bez zcela radikálních opatření

A tato primitivní evropská politická a kapitálu zaprodaná „elita“, která se právě zabývá omezováním výkonu vysavačů si ani v nejmenším neuvědomuje, že se partyzánská válka muslimské většiny nedá vyhrát. Teroristé pracují velice racionálně, někde udeří a poté se stáhnou do ústraní. Následují policejní a vojenské dlouhotrvající manévry. Poté se unavené bezpečnostní síly propadnou do letargie. A partyzáni udeří znovu a politika kouká blbě do trouby. A tak se to opakuje rok od roku s přibývajícím počtem obětí. Partyzánskou válku nevyhráli v Rusku ani Němci, v Afghanistánu pak ani Rusové – natož pak USA, o Vietnamu už ani nemluvě. Partyzánská válka je metoda – a metoda se porazit nedá. Bojovat můžeme maximálně proti teroristům – ne ale proti terorismu, ten je a zůstane jako metoda neporazitelný.

Ale politický diletant se neustále bije do prsou a vykřikuje k národu že boji proti terorismu nepovolíme. V tom momentě se smíchy válím po perském koberci s otázkou na rtech: Myslí to ten grázl skutečně vážně?

Politici jako vychytralá verbež pracující ve stádě ve svůj prospěch 

Politik v EU je vlastně vypočítavá a vychytralá figura s vynikajícími znalostmi v oboru matematiky. Sice toho moc v životě nedokázal – s výjimkou zastávání významných dobře placených funkcí – ale naprogramován na pokud možno dlouhý pobyt v politice. Ten mu garantuje zaručený vysoký finanční příjem, často až do důchodového věku. Západní politici a funkcionáři jsou na tom oproti těm z východní EU lépe. Důvodem je vyšší stupeň praktických zkušeností a tím i absence korupčních kauz. Všichni se ale nachází v uzavřené nádobě která jim zaručuje bezpečnost před venkovní realitou. A ta je pro všechny politiky rozhodující, proto rozhodují zpravidla podle celého stáda a mainstreamu. Degradují se tak k ubožákům nejnižší intelektuální úrovně, kterým je košile milejší než kalhoty.

A jaké nabízím řešení? 

Teroristé jsou populisté kteří potřebují mediální jeviště jako politik, který na mediálním jevišti slibuje před volbami občanskému degenerovanému stádu hory-doly. Terorista chce být mezinárodně známý, slavný a rád by se zapsal do světových dějin. K tomu ale potřebuje média a politiky. Média aby o útoku stovky hodin reportovala, politiky pak aby kondolovali a vykřikovali na veřejnosti paroly jako ….„naší svobodu si nenecháme vzít“, …“kapitulovat nebudeme“ a tak podobně. A proto leží klíč v těchto dvou institucích.

Když zakážou politici nebo jednotlivé vlády médiím jakoukoliv zmínku o nějakém teroristickém útoku pod pohrůžkou mnohaletého vězení, tak je s terorismem poměrně rychle konec. Pokud přijdou teroristé o divadelní jeviště popularity, tak přijdou i o slávu. Po třetím útoku bez politické a mediální odezvy je přejde chuť obětovat život bez toho aby se o nich někdo zmínil. Je to jednoduché, ale bohužel s touto evropskou primitivní politickou sebrankou neproveditelné.

Státy které se nachází před volbami by měli definitivně odporoučet starý politický establishment a volit na zkoušku někoho zcela nového. Prostě dát šanci novým tvářím aby ukázali na jednu legislativní periodu co v nich je. Předvolební podpásové kampaně starého establishmentu v několika státech EU jenom ukazují jaká špína v nich je.

A nyní právě začíná kondolenční divadelní představení, v Německu jako první Schulz, kandidát na kancléře za křiváky ze sociální demokracie SPD: ….cítime s pozůstalými obětí v těchto těřkých hodinách…., a tak dále. Následovat bude dnes ostatní politické stádo celé EU stejnými populistickými parolami. Měli by se ale zamyslet nad mojí myšlenkou.


O autorovi

Další články

2 komentáře

  1. Carolus Magnus 24/08/2017 - 22:01 at 22:01

    Jsou politici Evropské Unie největší darebáci a zločinci ? Ano, jsou !
    Válka s muslimskými teroristy se dá vyhrát. Stačí vyhostit všechny muslimy z Evropy. I ty, kteří se v Evropě narodili a přesto se nestali Evropany ale zůstali muslimy.

  2. Miloslav Dědek 23/02/2018 - 12:33 at 12:33

    Je nejvyšší čas celosvětově nastolit nový mocensko-politický řád. Viz článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html Prvním krokem na cestě k nastolení tohoto nového mocensko-politického řádu bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému. Viz článek: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top