Aldi-Gin patří k nejlepším na světě!

Aldi-Gin patří k nejlepším na světě!

Nízká cena, vysoká kvalita: Gin od Aldi byl na významné světové soutěži alkoholických nápojů vyznamenán hlavní cenou a prohlášen za nejlepší na světě.

Aldis Oliver Cromwell London Dry Gin

Nebývá zvykem aby se v nabídce discounterů, jako jsou markety Aldi, Lídl apod., nacházely produkty které jsou nositeli nejvyšších ocenění kvality. Obvykle se u nich jedná o tzv. dobrý průměr. Nositelé nejvyšších vyznamenání se pak nabízí zpravidla ve značkových nebo delikatesních obchodech.

Je neuvěřitelně levný – a až neuvěřitelně kvalitní. Oliver Cromwell London Dry Gin, vlastní značka discountera Aldi, se zařadila mezi nejlepší Gin světa. Na výstavě International Wine and Spirits Competition (IWSC), prestižní soutěži vín a alkoholických nápojů, obdržel tento produkt vytouženou zlatou medaili. Znalci vychutnávají tento nápoj jako long drink pod označením Gin-Tonic – s ledem a citronem.

Nejvyšší cenou vyznamenaný Gin stojí 10 britských Pfund (v přepočtu asi 286 korun) – a je nabízen zatím v Aldi-regálech pouze ve Velké Británii. Prosadil se dokonce proti svým konkurentům kteří stojí mnohonásobně víc. Zda se někdy v budoucnu objeví i v České republice zůstává ke dnešnímu dni napínavou otázkou.

U IWSC se každoročně vyznamenávají alkoholické nápoje z celého světa. Ke kategoriím patří vedle Ginu také Whisky, Tequila, Absinth a jiné.


O autorovi

Další články

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna *

Top